Kontakt

Seko Klubb 105 / Seko Lok Pendeln

Postadress: Seko Lok Pendeln (c/o MTR), Klarabergsviadukten 49, 111 64 Stockholm

Fack- och skyddsexpedition finns på Klarabergsviadukten 49, 5 tr.

Öppettider:

Fackexpedition torsdagar kl 09.00–16.00, Skyddsexpedition onsdagar kl 09.00–16.00. Lunchstängt kl 12.00–13.00

E-post, styrelsen: styrelsen@pendelforarna.se
E-post, skyddsombud: skyddsombud.sekolok@mtr.se
E-post, hemsida och information: info@pendelforarna.se

Telefon: 072-980 44 93

Namn
Uppdrag
Kontakt
Ordinarie, styrelsen
Kristoffer JohanssonOrdförande
Förhandlingsansvarig
072-980 33 33
kristoffer.johansson@seko.se
Monika RollVice ordförande
Medlemsansvarig
072-980 35 13
monika.roll@seko.se
Mikael ErikssonKassör
Representantskapsledamot
072-980 38 25
mikael@pendelforarna.se
Melissa SvenhardTurlistansvarig
Förhandlare
Rehabiliteringsansvarig
072-980 34 43
melissa@pendelforarna.se
Tobias GrillOmbud Södertäljeplacerade
Ungdomsansvarig
Drogpolicyansvarig
072-980 44 91
tobias@pendelforarna.se
Dennis Lamberg-ClemesStudieansvarig
Facklig-politiskt ansvarig
Försäkringsinformatör
Sekreterare
072-980 42 86
dennis.lamberg-clemes@seko.se
Anders ÖstermanFörsäkrings- och pensionsansvarig
Jämställdhets- och integrationsansvarig
Drogpolicyansvarig
072-980 25 80
anders@pendelforarna.se
Ersättare, styrelsen
Nina SagulinFörsta ersättare072-980 41 57
nina@pendelforarna.se
Robert SundinAndre ersättare072-980 38 43
robert@pendelforarna.se
Övriga förtroendevalda
Christofer AdrianTurlistombud Södertäljeplacerade072-980 36 83
Jeanette RickeboTurlistombud072-980 32 97
Jersey MuripaTurlistombud072-980 44 04
Sam EkemarkRevisor072-980 34 64
Thomas BäcklundRevisor072-980 43 96
Björn LövdahlRevisorsersättare072-980 36 55
Felix HurtigRevisorsersättare072-980 40 87
Ylva VendelValberedare, sammankallande072-980 35 38
Richard RosénValberedare072-980 37 03
Ema SaavedraValberedare072-980 36 44
Skyddsombud
Hans JohanssonHuvudskyddsombud
Fordonsansvarig
Uniformsrepresentant
072-980 31 19
hasse@pendelforarna.se
Nicolai QuagliaRehab- och arbetsskadeansvarig072-980 34 26
Alexander MillhornSO072-980 42 49
Kimberly BarthSO072-980 40 98

Kommentarer inaktiverade.